Dlaczego mam dziwną wydzielinę z pochwy?

Witam, mam 20 lat. Od ponad miesiąca nie biorę już tabletek antykoncepcyjnych. Jednak zauważyłam ostatnio, że z pochwy wydziela mi się maź, nie wiem jak to opisać ale przypomina to "smarki" jest przeźroczyste, ale ma w sobie troszkę białego. Nie mam pojęcia co to może być, nic mnie nie boli, seksu też nie uprawiam. Niedawno robiłam badania i wszystko było w porządku, ale chyba się wybiorę ponownie.
20 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Przezroczysta, ciągnąca się wydzielina to śluz płodny. W poprzednich cyklach nie zauważyła jej Pani ze względu na stosowaną antykoncepcję hormonalną, która hamowała owulację.

W konsekwencj śluz płodny nie występował.

Pozdrawiam