Dlaczego mam krótkie okresy i brązowe plamienia?

Witam!
Mam 19 lat i wciąż mam nieregularne miesiączki. Współżyję już.
Chciałabym się dowiedzieć, co może być przyczyną tego, że moje okresy trwają 2 dni, a po tym niby okresie występują u mnie brązowe plamienia?
Proszę o szybką odpowiedź

Witam serdecznie,

Krótkie miesiączki, nieregularne cykle oraz plamienia po miesiączce mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi.

Konieczna jest wizyta u ginekologa aby wyjaśnić przyczynę Pani objawów.

Pozdrawiam