Dlaczego mam lęki przy stosowaniu Propranololu?

Witam biorę propranolol od 3 dni 2x po pol tabletki (5mg) zauważyłam ze za każdym razem jakiś czas po zażyciu tego leku mam mega lęk czuje taki niepokój, uczucie jak bym miała przestać oddychać, wtedy musze się położyć bo jak coś robię lęk się pogarsza i wpadam w panikę. jakieś godzinę lub dwie po zażyciu i jak juz się tak czuje zaczynam robić się głodna zjem i wtedy jest lepiej, a tabletki nie biorę na pusty żołądek, zjem i wtedy biorę, i tez zauważyłam ze lęki i niepokój mi się pogorszyły.

Witam,
propranolol niweluje objaw nie leczy przyczyny lęku i niepokoju. Zalecana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna skuteczna metoda w leczeniu zaburzeń lękowych, np. lęku panicznego.
Pozdrawiam serdecznie