Dlaczego mam mdłości podczas intensywnego treningu?

Podczas intensywnego treningu robi mi się niedobrze, mam mdłości, chęć wymiotów i zimne poty, przez to muszę przerwać trening. Dzieje się tak tylko przy intensywnym treningu. Kiedyś takiego problemu nie było. Przerwy pomiędzy danymi ćwiczeniami to 1-2 minuty. Do jakiego lekarza się udać i na jakie badania? Ćwiczę kalistenikę i wiążę z tym przyszłość, dlatego intensywne treningi to podstawa.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i zapis ekg następnie sadze ze kardiolog i próba wysiłkowa