Dlaczego mam mocny ucisk w gardle?

Witam od roku czasu mam mocny ucisk w gardle i czuję jakby coś mi się tam przemieszczało.Dodatkowo mam powiększony lewy migdał i wypadają mi z gardła śmierdzące kuleczki ostatnio dość spore. Mam złe samopoczucie oraz okropne bóle głowy i poranne bóle gardła. Błagam pomocy

Lek. Paweł Szadkowski

Opisywane zmiany mogą być fragmenty komórek limfatycznych, które uległy namnożeniu w przebiegu infekcji. Musi się Pani udać do lekarza, opisywane zmiany powinien obejrzeć laryngolog.