Dlaczego mam okresowe zaburzenia nastroju?

Co kilka miesięcy (2-3) źle się czuje . Chodze przygnębiony oraz taki otępiały . Poza tym nie wysypiam sie prawidłowo . Po prostu nie mogę wypocząć.Wstaje i jestem osłabiony . Niejednokrotnie mam taką huśtawkę nastroju jestem wesoly za kilka chwil smutny . Sporo jem . Czy powinienem sie udac do poradni zdrowia psychicznego?

Dzień dobry,
Jeśli opisane objawy są na tyle nasilone, że odczuwa Pan dyskomfort i utrudniają one normalne funkcjonowanie to warto skonsultować się z lekarzem psychiatrą. Dolegliwości te mogą mieć podłoże psychiczne, ale mogą być także związane z niedoborami w organizmie i dlatego tym bardziej zachęcam do rozmowy z lekarzem. Mam nadzieję, że wszystko wkrótce się wyjaśni.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/