Dlaczego mam problem przy zasypianiu?

Witam mam problem przy zasypianiu zawszę się duszę nie mogę złapać oddechu miałam robione badania na tarczycę lekarz mówił że może nerwica ale też w tym kierunku jest wszystko ok więc skoro jestem zdrowa to dlaczego mnie dusi jaki jeszcze może być tego powud to jest męczące i przerażające boję się że w pewnym momencie się udusze boję się zasypiać sama już nie wiem co robić. Mam to od ok 5 lat i nie wiadomo co to jest i dlaczego.

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, albo w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu, celem diagnostyki oraz komplementarnego leczenia (psychoterapeutycznego/farmakologicznego).

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605