Dlaczego mam problem z czerwoną twarzą?

Witam mam 29 lat i mam problem z 'czerwona twarza',gdy wracam z pracy do domu dostaje strasznych wypiekow,czerwonych plam na twarzy i szyji to samo dzieje sie po sporzyciu jakiego kolwiek alkoholu,po prostu czuje jak bym mial spochnieta buzie i cala czerwona,na codzien nie mam kataktu z chemia ani w pracy,domu.Prosze o porade co z tym zrobic,moze jakies badania?/

Dzień dobry,

Biorąc pod uwagę opis problemu może to być rumień. Najrozsądniej będzie udać się na konsultację do dermatologa.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska