Dlaczego mam problem z gardłem?

Witam, mam problem z gardlem. Bardzo piecze mnie twarde podniebienie, mam czerwona tylna scianke gardla po ktorej splywa mi biala wydzielina z zatok i na miekkim podniebieniu czuje jezykiem wysypkiem. Dodam iz mam nalot na jezyku i boli mnie brzuch. Prosze o pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Pani objawy mogą wskazywać infekcję wirusową. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i postawienia rozpoznania.