Dlaczego mam problem z prawym biodrem?

Dzień dobry. Nazywam się Michał, 25 lat. Otóż mam problem z prawym biodrem. Zaczęło się od bólu z tyłu uda bardziej przy pośladku i bólu pośladka w różnych miejscach. Ból był raz mocniejszy raz znikał prawie całkowicie. Ostatnio podczas świąt przeleżałem kilka dni w łóżku. Lubię dużo spać. Od tego czasu pojawił się ból prawego biodra kości udowej z boku oraz z tyłu biodra. Posczas siadania pojawia się ostry chwilowy ból z boku biodra i w pachwinie, podczas siedzenia dyskomfort w tym miejscu. Podczas chodzenia pojawia się nieznaczna poprawa. Dolegliwości z udem zaczęły się w pracy kilka miesięcy temu w pracy. Pracowałem w domu starców co wiązało się z dźwiganiem dużo chodzenia praktycznie zero odpoczynku. Dodam też że ważę zaledwie 57kg mam dużo stresu. Proszę o sugestie. Termin do ortopedy za kilka tygodni. Proszę o poradę co robić żeby sobie bardziej nie zaszkodzić. Teraz mam stojącą pracę. Z góry dziękuję pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

być może będzie konieczność Udania się także do lekarza reumatologa Proszę najpierw udać się do lekarza rodzinnego