Dlaczego mam problem z własną samooceną?

witam mam pytanie jest ono skierowane raczej chuba do seksuologa mam problem z wlasnym poczuciem siebie jestem mezczyzna lecz jest mi z tym zle i powiem szczerze ze dobiero jak sie ubiore jak kobieta czuje sie soba odpoczywam wtedy psychicznie i czuje sie swietnie mam 39 la czy jest juz za pozno aby cos z tym zrobic tzn poddac sie kuracji aby urosly mi piersi prosze o porade co mamzrobic

Dzień Dobry Panu,

Mam mało danych...
Zaprezentowane przez Pana symptomy są wielowątkowe, wymagałyby osobistej konsultacji psychologicznej oraz seksuologicznej, celem szczegółowego wywiadu Pana biografii osobistej.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605