Dlaczego mam problem z zaburzeniami rzeczywistości?

Witam. Mam problem z zaburzeniami rzeczywistości. Żyje troche jak w niebie, nie do końca wiem zawsze co się wokół mnie dzieje. Dużo zapominam, moje myśli są niespójne, jest ich dużo. Otępienie to też co mnie spotyka na dniu. Czuję jakby coś mnie i mój umysł blokowało. Skupienie to trudna rzecz do zrealizowania. Często jestem zmęczony i nic mi się nie chce. Kontakty międzyludzkie są ok. Mam 20 lat. Proszę o odpowiedź.

Dzień Dobry Panu,

Wskazana byłaby dla Pana konsultacja psychologiczna/psychiatryczna w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem wstępnej diagnostyki i ewentualnego leczenia (w ramach NFZ-tu).

Pomocnym w diagnostyce byłoby kontrolne badanie neuropsychologiczne, oceniające funkcjonowanie poznawcze.

Życzę Panu tylko pomyślności w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com