Dlaczego mam problem ze szczęką?

Witam, mam problem ze szczęką (?) Po prostu lewy kąt żuchwy (przynajmniej tak mi się wydaje, że to miejsce tak się nazywa) jest grubszy, przynajmniej tak to wygląda jakby lewa strona buzi właśnie przy w tym miejscu była grubsza. I sam jak dotykam prawy kąt żuchwy a potem lewy to czuję, że na tym lewym może to śmiesznie zabrzmi ale jakby było więcej mięśni? Czego to może być wina? Ja jakoś bardziej używam tej lewej strony że mięśnie się rozwinęły? Czy w ogóle źle o tym myślę?

żaden człowiek nie jest symetryczny w budowie swojego ciała i z reguły nie jest to zauważalne. Ale skoro to Ty zauwaaższ, to może być taka Twoja uroda uwarunkowna genetycznie po przodkach. Nie myśl o tym, nie mów o tym, tego nikt nie widzi. Spoko.