Dlaczego mam problem ze wzwodem?

Witam! Mam 20 lat i współżyje ze stałą partnerką od jakiegoś 1,5 roku lecz nie jestem zadowolony ze swojej sprawności seksualnej. Mój problem polega na tym, że wzwód nie utrzymuję się sam tylko trzeba tak jak by pomagać - stymulować ręką lub wzwód utrzymuję się dopiero podczas stosunku gdy dziewczyna trzyma mnie ręką i od razu przystąpimy do współżycia. Gdy jednak dziewczyna przestaje mnie dotykać i zostawia penisa w spokoju to po 3-4 sek opada. Czasem trzeba się śpieszyć, nałożyć prezerwatywę póki nie opadnie całkiem. Podczas masturbacji też tak jest, póki jest stymulacja wzwód jest, jak zostawię penisa w spokoju to opada po 3 sekundach. Czasem jest tak, że wchodzę w partnerkę całkiem zwiędły i dopiero w środku wzwód się pojawia po krótkiej chwili. Nie wiem o co tu chodzi i co może mi pomóc żeby wzwód był prawidłowy.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Zaburzeniami erekcji określa się sytuację kiedy mężczyzna nie jest zdolny do osiągnięcia i/lub utrzymania wzwodu w stopniu wystarczającym do odbycia satysfakcjonującego stosunku. Z Pańskiego opisu wynika, że problem może być zarówno psychogenny jak i organiczny ( np. nieprawidłowość lub uszkodzenie naczyń i ciał jamistych prącia).

Proszę spróbować wyeliminować stres jaki towarzyszy kontaktom seksualnym i ocenić efekty. Gdyby nie były zadowalające konieczna może okazać się wizyta u lekarza specjalisty - urologa.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl