Dlaczego mam problemy z apetytem przy grypie?

Witam, jestem chora albo na grypę albo angine (doktor nie potrafił stwierdzić). Przez dwa dni mało jadłam. Kilka paluszków kilka herbatników i jogurt. Dzisiaj zjadłam duży kubełek jogurtu dużo paluszków i nawet makaron spaghetti. Wieczorem zaczęłam odczuwać straszny głód. Brzuch burczy jak szalony. Zjadłam banany i paluszki. Nadal byłam głodna a po jakimś czasie już nie mogłam patrzeć na jedzenie a i tak byłam głodna. Strasznie źle się czułam z tego głodu. Cokolwiek zjadłam nie przechodzilo. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć