Dlaczego mam problemy z oddawaniem moczu i uderzeniami gorąca?

Mam 33 lata wszystkie wyniki wzorowe a jednak od czasu do czasu spotyka mnie nieprzyjemna sytuacja podczas której mam wrażenie że zaraz umrę mianowicie co 10 min chodzę do tolalery odawac mocz mam gorace uda rece i twarz do tego ciężko mi sie odycha jestem slaba dostaje drgawek nad ktorymi nie umiem zapanowac do tego mam wrażenie że ktos mnie sciska za serce a tętno mam powyżej 100. Taka sytuacja ma miejsce raz na pare miesiecy do jakiego specjalisty mam się udać by dobrze zostać zdjagnozowanym . Dodam ze kiedyś stwierdzo u mnie tezyczke ale żadnych badań w tym kierunku nie miałam robionych

Lek. Tomasz Budlewski

Najpierw do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie