Dlaczego mam problemy z oddychaniem w tak młodym wieku?

Witam mam 21 lat, I odkąd pamiętam mam problemy Z oddychaniem Przez nos, zdecydowaną większość czasu mam zatkaną jedną Dziurkę od nosa, nie wiem czy to jest po prostu wina choroby czy po czegos innego, Prosze o porade co Z Tym zrobić

Lek. Paweł Szadkowski

Radziłbym zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i najlepiej poprosić o skierowanie do laryngologa. Przyczyn 'zatkanego' nosa jest bardzo wiele, od alergii, np. na roztocza, po powiększone migdałki, krzywą przegrodę nosa, polip nosa, przewlekłe zapalenie zatok i wiele innych.