Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam problemy z podnieceniem?

Zauważyłem ostatnio ze mam problemy z podnieceniem sie. Zdjęcia jak i filmy pornograficzne przestaly działać.. Masturbuje sie od 14 roku zycia bodajże i zwykle było to raz dziennie. Na poczatku bylo to rozladowanie napiecia, stresu. Teraz od tak sobie aby zapchac czas. Najczęściej masturbacja odbywala sie do filmów porno, z czego teraz sobie uswiadomilem ze siegalem po coraz to mocniejsze rzeczy. Przy kontaktach z kobietami penis dosc szybko opadal.. I przy masturbacji teraz rak samo.. Czy da sie z tego wyjsc? Odzyskać sprawnosc? Zbyt późno zdalem sobie sprawe ze to zle bylo..
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 2 tygodnie temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry,

Opisuje Pan kilka sytuacji, które mogą być przyczyną obecnych Pana problemów. Pierwsza - to podejmowanie masturbacji w celu rozładowania stresu i napięcia nerwowego. Druga - to kontynuowanie jej, "aby zapchać czas". Trzecia - to sięganie po coraz mocniejsze rzeczy - jak rozumiem - chodzi o coraz bardziej "nakręcające" Pana filmy.

Można powiedzieć, że spełnił Pan większość "warunków", które powodować mogą "zafiksowanie" na poszukiwaniu coraz intensywniejszych seksualnych bodźców - trochę tak, jak osoba uzależniona od jakiegoś środka potrzebuje coraz większych jego dawek, aby uzyskać satysfakcję (cokolwiek ona znaczy). Powyższe zachowania skutkują też m.in. konsekwencjami w postaci osłabienia erekcji podczas kontaktów seksualnych, jak również "normalnej" masturbacji.

Ze względu na powyższe sugerowałbym niezwłoczną konsultację seksuologiczną i podjęcie terapii. Oczywiście należałoby też zaprzestać ww. zachowań.

Pozdrawiam.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety