Dlaczego mam problemy z podwyższoną temperaturą?

Witam, od 2 miesięcy mam problemy z podwyższoną temperaturą. Waha się od 36,6 do 37,2. Wygląda to tak, że tydzień lub dwa mam stale temperaturę ok 37-37,2 (wieczorem trochę spada), następnie na parę dni się normuje. Leki na zbicie jej nie pomagają. Lekarze nie wiedzą co mi jest, ja czuję się już źle przy temperatuże 37 stopni. Morfologia, OB, CRP, LDH w normie. Test na boreliozę negatywny. Prześwietlenie płuc, jamy brzucha ok. Jedynie powiększony węzeł pod prawą pachą do 25 mm, (struktura prawidłowa) boli mnie tam czasem. Hematolog wyklucza chłoniaka. Pomóżcie proszę bo z tą temperaturą nie da się wytrzymac.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Podwyższona temperatura ciała o nieznanym pochodzeniu towarzyszy również chorobom reumatologicznym. Warto również zasięgnąć opinii reumatologa w tym wypadku.