Dlaczego mam problemy z wypróżnieniem?

Problem z wyróżnieniem mam 22lata i pod jakiegoś czasu mam problem z wyproznianiem czasami mam krew w stolcu i na papierze zazwyczaj kształt stolca jest prawidłowy ale czasami pojawia sie taka jakby papka nie zauważyłem zmiennego trybu wyprozniania stolec oddaje codziennie nie kiedy kolor stolca bywa zielony bylem u lekarza rodzinnego i przepisal mi masc oraz czopki na hemoroidy po kilku dniach stosowania przerwalem bo dolegliwości ustapily czasami wystepuje swędzenie przy odbycie

Szanowny Panie, wygląda na to że objawy wynikały z obecności hemoroidów, aby się upewnić proponuję udać się do proktologa