Dlaczego mam problemy ze szczypaniem cewki moczowej po oddaniu moczu?

Witam , mam na imię Adam , ostatnio powiększyŁ się u mnie gruczoł krokowy, mam też wadę wrodzoną spodziectwo na końcówce żołędzia. Od tego czasu zaczęły się u mnie problemy ze szczypaniem cewki moczowej po oddaniu moczu czasem godzinę po , a czasem dłużej ( w trakcie mikcji nie szczypie ) w nocy też nie . Miejsce szczypania to końcówka prącia, czasem całe prącie. Mój lekarz urolog zalecił zabieg nacięcia w/w ujścia cewki moczowej , ponieważ twierdzi, że to jest przyczyną tego szczypania . Obecnie biorę też TamisPras i te dolegliwości trochę łagodnieją czasem nie. Moje pytanie jest takie , czytałem, że takie objawy może dawać również CPPS , czyli niebakteryjne zapalenie prostaty , chociaż wszystkie posiewy ujemne , mocz , nasienie , wymaz z cewki moczowej. Podczas badania Per rectum prostata plastyczna nietkliwa, bez bólu przy badaniu ,USG Ukm Ok , pęcherz gladkoscienny zalegania moczu brak , ale nieprawidłowa uroflowmetria nawet po lekach , . Ponieważ taki zabieg jest wykonywany tylko chirurgicznie , może należałoby rozważyć jeszcze opcje objawów ze strony prostaty , ? To nie jest tak , że nie mam zaufania do lekarza ,ale chcę poznać opinię innych , Proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do innego lekarza urologa celem konsultacji , po zapoznaniu się ze wszystkimi wynikami lekarz będzie mogl zalecic dalsze postępowanie,