Dlaczego mam problemy ze wzwodem przy nowej partnerce?

Mam 20 lat. Od miesiąca jestem z nową partnerka. Nasze życie łóżkowe jest wyjątkowo żywiołowe. Od jakichs 2 tyg zaczynam odczuwać problemy z wzwodem tzn. Przy pierwszym stosunku wszystko jest ok pomimo dość szybkiego wtrysku co ostatnio jest wyjątkowi szybkie. Jednak na początku naszej znajomości łóżkowej nie było problemem uprawianie sexu jeden po trugim tzn pierwszy stosunek odpoczynek 15-20 min i drugi raz. Teraz z drugim jest dość duży problem.

Możliwe, że po miesiącu żywiołowego życia seksualnego z nową partnerką w chwili obecnej potrzebuje Pan nieco więcej czasu na gotowość do kolejnego stosunku niż 15 -20 minut - co jest całkowicie naturalne. Warto jednak popracować nad wydłużeniem pierwszego stosunku, tak by Pana partnerka nie czuła się z czasem rozczarowana. W tym celu może Pan stosować wraz z partnerką odpowiednie ćwiczenia, które opóźnią wytrysk i zintensyfikują orgazm.