Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 6 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dzień dobry,

niezależnie od tego ile aktualnie Pani waży - ilość kcal jaką Pani dziennie przyjmuje jest zdecydowanie za mała, co skutkuje niedożywieniem i spowolnionym metabolizmem.

Należy pamiętać, że dieta odchudzająca nie polega na niejedzeniu, tylko zdrowym odżywianiu się z niewielką redukcją spożywanych kcal.

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego w celu wykonania badania krwi - należy sprawdzić czy jest Pani niedożywiona, a następnie proszę się skontaktować z dietetykiem z Pani okolicy, który pomoże Pani poprowadzić dalej redukcję masy ciała.

Pozdrawiam Joanna Wardenga

0

Nie chudnie Pani, ponieważ spożywa Pani bardzo bardzo mało. O wiele za mało na podstawowe potrzeby organizmu np. na pompowanie krwi, utrzymanie temperatury ciała. Organizm teraz nastawił się na okres BIEDY - będzie wydawał jak najmniej energii się da, a każdy naddatek skumuluje na potem. Niestety trzeba Panią trochę skarcić :) Innymi słowy - proszę przestać w tej chwili robić takie głupoty. Tak to jest jak się człowiek naczyta mądrości internetowych lub nasłucha jak to koleżanka schudła po poście. Ale że chorowała i włosy jej wypadały to już nikt nie wspomniał. Tylko sobie Pani zaszkodzi. Zwykle by schudnąć wystarczy redukcja o 500kcal dziennie, czyli np. z 2500ckal do 2000! Na stronie mojej poradni trwa konkurs - do wygrania pakiet konsultacji (również on-line). Zapraszam do udziału. https://www.facebook.com/poradnialubczyk/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy