Dlaczego mam problemy żołądkowe?

Dzień dobry. Od dosyć długiego czasu mam problemy żołądkowe. Mianowicie chodzi o to, że jeśli zjem coś w ciągu dnia, to nie mogę potem normalnie funkcjonować - w moim brzuchu zbiera się mnóstwo gazów i wzrasta potrzeba pojścia na 'grubszą sprawę'. Kiedy jednak pójdę się załatwić, jest jeszcze gorzej. Finalnie brzuch boli mnie tak bardzo, że całą resztę dnia spędzam na lataniu do toalety. Dodam jeszcze, że zjedzenie rano śniadania nie przynosi takich efektów - jem śniadanie, załatwiam się i mogę normalnie funkcjonować. Bardzo proszę o podanie jakichś mozliwości tego, co może ze mną być (uczulenie na gluten, cokolwiek)

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u gastroenterologa i diagnostyka , opis może wskazywać na zespol jelita drażliwego