Dlaczego mam siwe i tłuste włosy?

Witam. Mam 21 lat. Ostatnio prostujac włosy mama zauważyła u mnie dużo białych/siwych włosów. Są przy skroniach jak i na czubku głowy. W rodzinie nikt tak wcześnie nie siwial, z tego co mi wiadomo. Aktualnie od 6 miesięcy mam dużo stresu oraz prawdopodobnie depresję, jeśli to istotne. Miesiąc temu zauważyłam również łupież tłusty. Czasami pod paznokciem zostaja takie jakby łuski żółtawe, skóra głowy swędzi.. Zrobiłam 3 dniowa kuracje nizoralem i nie przyniosło to efektów poza wysuszonymi wlosami i wypadnieciem jakiejś garści włosów.. Jestem załamana już tym wszystkim. Moje główne pytanie brzmi.. Czy nizoral mógł spowodować osiwienie? Czy to aktualny stres tak na mnie działa? Czy jest szansa, żeby te siwe(bardziej białe) włosy wróciły do naturalnego koloru? Nie mogę sobie aktualnie pozwolić na wizytę u lekarza..

Witam
Trzeba iść do psychiatry (wizyta na NFZ) lub poprosić lekarza rodzinnego o leki uspokajające.
Czasem stosowanie oleju kokosowego (jakieś 40. min. przed myciem włosów) pomaga pozbyć się siwego koloru.
Dobrze jest zająć się tym silnym stresem, który Panią męczy.
Powodzenia