Zapytaj lekarza

1 , 0 2 8 , 6 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam swiatłowstręt i bóle głowy?

Od jakiegoś czasu borykam się z silnymi bólami głowy, światłowstrętem, nadwrażliwością na hałas, zaburzeniami widzenia i ogólnym osłabieniem. Wcześniej pojawiały się również wymioty i nudności. Gwałtowne ruchy głową powodują dyskomfort, tak samo ruchy gałkami ocznymi. Jestem w stanie patrzeć w różne strony, ale tak jak mówiłam powoduje to dyskomfort. Zrobiłam tomografię i rezonans i te badania nie wykazują jakichś wielkich zmian. Mój błędnik jest w porządku (VNG). Miałam podstawowe badanie okulistyczne (dno oka) - też bez większych zmian. Zrobiłam testy na boreliozę i kleszczowe zapalenie opon mózgowych - też ich nie mam. Ogólne zmęczenie i przede wszystkim ten problem z oczami jest bardzo dla mnie uciążliwy. Nie wiem za bardzo gdzie jeszcze szukać przyczyn takiego samopoczucia. Wspomnę, że nie brakuje mi magnezu, b12, d3 i innych witamin. Pozdrawiam
KOBIETA, 22 LAT około miesiąca temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Witam! Prawidłowe wyniki wykonanych przez Panią badań to bardzo duży plus. Nie należy zapominać o emocjonalnym podłożu wielu chorób: dolegliwości identyczne jak w chorobach somatycznych, badania pracowniane prawidłowe, a leczenie typowe bezskuteczne (inna przyczyna, inne postępowanie terapeutyczne). Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego lub do gabinetu prywatnego, na pewno uzyska Pani odpowiednie wskazówki. Pozdrawiam W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy