Dlaczego mam tak bardzo mocne zawroty głowy?

Witam. Mam 24 lata. Od ponad roku mam problemy ze zdrowiem. Od czasu do czasu miewam bardzo mocne zawroty glowy. Nie powtarzaja sie one systematycznie, trwaja zwykle okolo 2 dni. Oprócz zawrotow praktycznie cały czas słyszę piszczenie w uszach, "rozjezdza" mi sie obraz. Gdy patrze na cos w ruchu mam bardzo duze problemy zeby skupic na tym wzrok. Towarzyszy temu również uczucie ciężkiej głowy. Zdarza sie ze wystepuja zaburzenia rownowagi. Ciagle czuje sie zmeczony, mam problemy z koncentracja. Jest to bardzo uciążliwe w codziennym życiu. Miałem robiony rezonans magnetyczny głowy - wszystko w normie, badanie słuchu - ok, byłem u neurologa ktory troche chyba zbagatelizowal sprawe. Uderzyl mnie mlotkiem w kolano, kazal wyciagnac rece przed siebie i to tyle. Bardzo duzo czytalem o mozliwych przyczynach. Prosze o pomoc, jakies pomysly. Do jakiego lekarza jeszcze isc, okulista? Z góry dziekuje.

Wskazana konsultacja laryngologiczna i wykluczenie uszkodzenia błędnika jako przyczyny objawów. Badanie elektronystagmograficzne. Badanie tętnic szyjnych, kręgowych i naczyń mózgowych. Podstawowe badania krwi, wykluczenie choroby tarczycy, boreliozy. Jeśli wszystkie badania w normie - obserwacja w kirunku zaburzeń nerwicowych, psychoterapia. Pozdrawiam.