Dlaczego mam tak krótki okres?

Witam,
mam takie pytanie, otóż nie daje mi spokoju pewien fakt. 15 sierpnia wyjechałam z mężem na Suwalszczyznę. 23 sierpnia powinnam dostać okres, gdyż zawsze miałam cykl 26-dniowy, natomiast dostałam w sobotę 21 sierpnia i trwał on 2 dni.
Trochę się denerwuję, bo nigdy czegoś takiego nie miałam, a z mężem staramy się o dzidzi od początku roku, i nic. Boję się, że coś może być ze mną nie tak. Bardzo pragniemy dzidziusia.
Dzisiaj kupiłam sobie test i wyszedł negatywnie;(
Bardzo proszę o pomoc i radę, co mam zrobić?
Z góry dziękuję

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Długość cyklu zawsze może ulegać pewnym wahaniom, szczególnie podczas podróży w miejsca o innym klimacie a także pod wpływem czynników psychogennych.
Proponuję dokładną obserwację następnego cyklu. W przypadku kolejnych odchyleń proszę zgłosić się do ginekologa w celu dokładnego zbadania.

Redakcja abcZdrowie.pl