Dlaczego mam tak otyłe nogi?

mam strasznie grube nogi lewa noga robi sie grubsza od prawej jest to widoczne strasznie mnie bola coraz czesciej bol nie daje mi spac slyszalam o lipodemi objawy pasuja nie wiem gdzie sie udac z tm problemem do lekarza rodzinnego nie chodze poniewaz ciagle mowi mi ze mam nie zrec i nie potrafie wytlumaczyc ze stosujac diety chudne od pasa do gory a nogi i biodra nie chudna mam wrazenie ze wrecz tyja

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Może mieć Pani problem np. z krążeniem żylnym, przez co tworzą się obrzęki. Warto w takim wypadku ocenić drożność żył kończyn dolnych. W tym celu powinna Pani udać się do chirurga naczyniowego.