Dlaczego mam taki problem z pamięcią?

Mam problem z pamięcią od roku oraz uczucie jak bym była w innym świecie czasami neurolog wykonał badanie EEg wyszło nie prawidłowo i stwierdził że to padaczka jednak nie mam objawu padaczki typowego przy tej chorobie przyjmowałam lek na padaczkę który niestety nie pomagał i przestałam przyjmować lek lekarz też sugerował nerwicę więc nie wiem po czym stwierdził padaczkę wspomnę iż 3 lata temu miałam sepse 2 razy zatrzymana akcja serca co wiązałało się z dużym stresem byłam wprowadzona w śpiączkę spędziłam miesiąc w szpitalu proszę o odpowiedź

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Bazując na Pani relacji, zachęcałabym Panią do rozważenia osobistej/kontrolnej konsultacji specjalistycznej w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu, bez skierowania lub prywatnie).

Przydatna byłaby również, kontrolna konsultacja neuropsychologiczna, celem oceny funkcjonowania poznawczego
(pamięć, koncentracja, przetwarzanie danych).

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605