Dlaczego mam takie duszności i wymioty?

Mam pracę niezłom nawet ale od jakiegoś czasu gdy przychodzi niedzielne popołudnie zaczynam mieć wymioty duszności takie że płuca chce wyrwać myślę tylko o tym aby się położyć i się nie obudzić z czego to wynika

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci wykonanie odpowiednich badań i spróbuje znaleźć przyczyny Pana objawów. Pozdrawiam!