Dlaczego mam takie poważne problemy ze snem?

Witam chciała bym się dowiedzieć co mogę zrobić od zawsze mam problem że snem jak tylko położę się spać to nic i nitk nie jest w stanie mnie obudzić puki się sama nie obudzę wcześniej moto nie przeszkadzało ale teraz gdy mam małe dziecko jest to duży bo mały się budzi a ja nie żadnych leków nie biorę na nic się nie leczenie proszę o pomoc

Jeżeli Pani się nie budzi to ską Pani wie, że dziecko się obudziło ???
Tego nie może Pani wiedzieć.
Natomiast jeżeli wie Pani to oznacza, że jednak się Pani wybudza,
Pozdrawiam