Dlaczego mam takie problemy z biegunką?

Mam pytanie dotyczące biegunki 19 grudnia miałem biegunke która trwała 2 dni i dużo oddawałem moczu i puszczały gazy to bolało wziąłem lek na zatrzymanie.Kolejny problem powrócił z biegunką tym razem po przeziębieniu infekcji gardła na końcu znowu 6 byłem znowu lek na zatrzymanie 17stycznia.Dziś wieczorem znowu ból troszkę i puszczanie gazów od razu wziąłem lek na zatrzymanie.Ale czy to przypadek z tym czy inna przyczyna jest.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć