Dlaczego mam takie problemy ze snami?

Mam problem ze swoimi snami, a konkretniej chodzi o jedną osobę. Sen jest bardzo dziwny, z tego względu, że łączyły nas relacje bez określenia. Osoba która mi się śni jest w jakimś stopniu dla mnie ważna, jest to chłopak w którym się zaburzyłam, ale sen jest o tyle dziwny bo ani mi się, że napisał do bliskiej mi osoby z wytłumaczeniem, że on mówił i robił to wszystko bo był to zwykły zakład z kimś innym o mnie.. dodam też że nie mam z tą osobą bezpośredniego kontaktu .. dlaczego taki Sen? O co Ci chodzi?

Być może nie czuje się Pani pewna w tej relacji, nie ma w pełni zaufania do tej osoby. Stąd pewien lęk, który ma takie odzwierciedlenie we śnie. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Sny są odzwierciedleniem tego, o czym myślimy albo tego, co jest ważne pod względem emocjonalnym...

Serdeczności i radości Pani życzę
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605