Dlaczego mam takie problemy ze zrozumieniem?

Witam mam 25l.jestem osoba wrazliwa mam faceta ktorego bardzo kocham przechodzilam w swoim zyciu depresje,obecnie jest lepiej.Ostatnio zwrocil mi uwage moj facet ze pozniej kojarze fakty ze z opoznieniem przyznam ze staram sie niez przejmowac tym co mysla I mowia inni ale zabolaly mnie jego slowa.Dodam ze ja zauwazylam u siebie ze stresuje sie w rozmowavh z innymi czasem mam jakby pustke ktos mi cos tlumczy a ja jakbym nie rozumiala co mowi,prosze o pomoc

Witam
Problemy ze zrozumieniem mogą mieć różne podłoże, ale w opisanym przypadku mają prawdopodobnie podłoże psychologiczne.Proponuję zgłosić się do doswiadczonego terapeuty, aby przyjrzeć się lękom i emocjom, które odbierają spokój i pewnośc siebie podczas rozmów z innymi , co pomoże uporać się z opisanymi problemami.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Witam, co prawda nie wygląda to na coś groźnego, ale ponieważ pisze Pani,
że jest mało odporna na stres, radziłbym skonsultować psychoterapeutę na wszelki wypadek.
Może Pani też przyjść do mnie i zmierzyć sobie poziom stresu aparatem Respilex na podstawie pomiaru HRV ( heart rate variability, HRV)
Pozdrawiam