Dlaczego mam typowe zakwasy bez wysiłku fizycznego?

typowe zakwasy bez wysiłku fizycznego nie wychodzę z domu na dluzej niż pol godz gora 1h bo bol nasila się potwornie tak bardzo ze po 2-3 h z moimi maluchami na dworze kuleje wracając do domu potworny bol od kostki po biodro najgorszy w kolanie najbardziej pod kolanem na zgięciu , jak kucne do koszyka w wozku to już wstać nie mogę prawie placze z bolu nawet codzienne chodzenie po domu to bol bola mnie nmiesnie stawy tylko lewej nogi sciegna i zyly pod kolanem , robiłam doplera przeplywy całego ciala ok zrobiłam rtg kolamna ale nie wiem o wykazalo bo mieszkam w anglii a rtg w pl robione , ang lekarze wuwazaja ze to z przemeczenia od dzieci i obowiazkow i ze musze schudnąć w obu ciążach rzytylam w sumie 38kg rok po roku z wagi startowej 52do 90 ale spadlam w rok do 72kg twierdza ze to przeciążenie stawow , ok nie mowie nie ale to było by na 2 nogach a nie na jednej , często ma takie wrazenie jak by ktoś zakrecil wkolo dloni wszystkie miesniesciegna i zyly spod kolana i probowal je wyjac na sile przez skore nawet skora mnie boli i to wszystko promieniuje na kosci kolana , jak rozmasuje lekko kolano bol nie mija tylko przy zginaniu i prostowaniu strzela mi w nim tak niemiłosiernie glosno ze mój synek 2 l smieje się i pyta co to, planuje zrobić usg kolana , myślicie ze to cos pomoze ? proszę o rady , i sugetie , w jednym z polskich programów medycznych w tv TLC jakies 2-3 tyg temu mówiono o jakiejś jednostce chorobowej w takimi objawami ale nie pamiętam co to było , nie miałam boreliozy nie mam reumatyzmu choć w w wywiadzie rodzinnym wystepuje ciążowy u mojej mamy czy to może mieć jakies wspólne podloze? ijestem tez betatalasemia carer w trakcie dalszego diagnozowania ze skierowaniem w sierpniu na wawe

Lek. Tomasz Budlewski

na pewno konieczna jest diagnostyka. pod.kierunkiem Zabrzen mięśni ich budowy itp konieczna Wiżyta u ortopedy oraz neurologa i reumatologa aby określić dalsze postępowanie