Dlaczego mam uczucie gorąca i nadmierną potliwość?

Witam Mam 24 lata. 2 dni temu od rana nie mialam apetytu. Głównie piłam, sok, woda, kawa. Zjadlam kilka łyżek zupy, jabłko i ciastko zbozowe. Dosłownie nie miałam ochoty na nic. Wieczorem zwracalam. Nagle złapaly mnie mdłości. Zwracalam ok. 5 razy do rana. Ciągle oblewaly mnie poty. Nastepnego dnia czułam sie strasznie osłabiona. Leżałam. Smecta i elektrolity wypite. Kolejnego dnia czułam sie lepiej, ale dalej lekkie oslabienie plus uczucie goraca. Dzis po 3 dniach. Funkcjonuje normalnie, ale łapią mnie uczucia gorąca, nadmierna potliwosc i dalej mam mały apetyt. Gdzie wczesniej jadłam w miare dużo :)

Lek. Michał Lenard

Przyczyn Pani objawów może być bardzo wiele. Sugeruję wykonać test ciążowy, a w przypadku negatywnego wyniku skierować się do lekarza rodzinnego, który Panią zbada, wykona odpowiednie badania i zdecyduje o leczeniu. Pozdrawiam!