Dlaczego mam uczucie guli w gardle po lewej stronie?

Mam uczucie guli w gardle po lewej stronie, nie raz nie ją czuje a czasem dokucza mi intensywnie, wszystkie infekcje przeziębienia i grypy zaczynają się od tej guli bo boli bardziej drapie, a jak infekcje się kończą to gula jest mnie odczuwalna, jak mogę sobie z nią poradzić? kiedyś byłem u lekarza badał mnie i nie wyczuł nic niepokojącego i zdiagnozował refluks, twierdził ze tam gardło jest podraznione, miejsce tej guli jest zawsze wysuszone i podraznione bo nie dociera tam wydzielina itd, dopiero jak podniose głowe czuje ze tam dopiero przepływa, co mogę jeszcze zrobić z tą gulą, na jakie isć badania?

Witam,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka laryngologiczna oraz nie zaszkodzi zbadanie czynnika psychicznego - w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam serdecznie