Dlaczego mam uczucie rozrywania w głowie?

Dzien dobry. Jestem Kamil mam 24 lata. Czuje ze mam niskie ciśnienie a jak mierze sobie sam to mam normalne, do tego jak zacznam myśleć o moich problemach czuje jakby ciśnienie chciało mi rozwalic głowę. Co to za choroba do jakiego lekarza się z tym zwrócić, na dodatek ustgjw mnie siły fizyczne.

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam