Dlaczego mam wgłębienia na twarzy?

Witam, mam 27 lat i od miesiąca zauwazyłam bardzo dziwne objawy na mojej skórze...pojawiają mi sie same wgłebienia na twarzy...mają one rozny kształt..są podłużne lub owalne... zazwyczaj najpierw (chociaz nie zawsze) pojawia sie mała krostka.. a wokoł niej tak jakby zanika skóra... najwiekszy zanik pojawił mi sie na lewym policzku i ma około 2 cm... byłam juz u 4 dermatologów...nikt nie postawił mi diagnozy...dodatkowo skóra twarzy jest czerwona i piecze.. a nigdy nie miałam problemów z cerą... jestem załamana,bo z dnia na dzien robi sie coraz wiecej blizn...chciałabym ratowac resztę twarzy... nie wiem jak to zatrzymac.. od dermatologa dostałam tylko recepte na soolantrę...czy tradzik rozowaty moze powodowac zanik skóry i takie objawy?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z chirurgiem plastycznym oraz specjalista medycyny estetycznej.