Dlaczego mam wysoki puls?

Witam, mam problem. Byłam u kardiologa z wysokim ciśnieniem i wysokim pulsem. Nic niby nie wyszło chociaz co mnie zdziwiło to brak badań jakichkolwiek, jedynie odsłuchowe. Przepisała mi magnez i ciśnienie jest nawet okej dzisiaj 120/83 za to puls 104.. Chciałabym sie dowiedzieć czym mogłoby byc to spowodowane? Tarczyca czy wada serca? Na badania krwi ide w czwartek.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.