Dlaczego mam wzdęty brzuch?

Witam. Od jakichś 5 dni mam bardzo mocno wzdęty brzuch. Nie wiem czy to ma jakiś związek z zażyciem nieświadomie przterminowanych witamin b12 o 2 lata ( prosze nie pytac jak to się stało ) czy może to z jakiegoś innego powodu, chociaż nigdy nie miałąm mtak poważnie wzdętego brzucha, jest twardy, nawet próbwałam nie ejsc za duzo a on nadal był taki, rano po wypróżnieniu również. Do tego dzisiaj doszedł bol brzucha i rozwolnienie. Ma to jakiś związek ? Warto iść do lekarza ?

Zależy ile tabletek Pani przyjęła. Jeśli to było jednorazowe omyłkowe przyjęcie leku to nie powinno mieć ono związku z uczuciem wzdęcia brzucha. Przyczyną może być zaparcie i nieprawidłowa dieta. Zalecam wizytę u lekarza w celu przeprowadzenia badania lekarskiego.