Dlaczego mam zaburzenia miesiączek pomimo stosowania leków na podwyższoną prolaktynę?

Witam. Mam 29 lat i nieregularne miesiaczki oraz podwyzszona prolaktyne. Na prolaktyne od miesiaca zazywam parlodel.Na uregulowanie miesiaczek dostalam duphaston 16-25dc. W poprzednim cyklu bralam 2x1 tabletke - dostalam miesiaczke w 6 dniu przyjmowania duphastonu i odstawilam go. W tym cyklu bralam 1x1 tabletka od 16dc, ostatnia tabletka 25dc, dzis jest 36dc a miesiaczki brak :( W ile dni po ostatniej tabletce powinnam dostac okres? Od 27dc mam brazowy sluz, ale to nie okres, ciaza wykluczona.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć