Dlaczego mam zaniki widzenia na oko po uderzeniu w skroń?

Witam dnia 12.03.2017, spadłem z łóżka uderzylem się w skroń głowy o podłogę i miałem zawroty głowy i na chwile nie widziałem na prawe oko co to jest. I tego samego dnia upadlem tez na żebro i tez przez jakies 5minut nie mogłem wstać wogule się ruszyć, a ból cały czas się utrzymuje mam juz tak fioletowy siniak na żebro plus do tego czy mi cos grozi co to jest. bo choruje tez na astmę oskrzelowa co

Konieczne jest pełne badanie okulisty ( dno,visus, pole, ciśnienie śródgałkowe) Celowe jest EEG oraz NMR głowy