Dlaczego mam zawroty głowy i zaburzenia widzenia?

Witam mam 31 lat gdzieś okolo 2 lat mam kołatanie serca,biorę proprananol 2 razy dziennie lekarz stwierdził nerwice lękowa i dał skierowanie do psychologa.Byłam na 2 wizytach i to na tyle.od jakiegoś roku wszystko mnie denerwuje, nie mogę ustać w sklepie jak jest długa kolejka i musze wyjść robi mi się gorąco ręce sie pocą i kręci mi się w głowie. W listopadzie miałam zapalenie płuc jak wyszłam z szpitala jest gorzej.mam strach wyjść wogule z domu a jak jusz musze to zaczyna mi się kręcić w glowie mam wrażenie ze źle widzę i zaraz się przewruce.Chciałabym pójść do lekarza zrobić jakieś badania ale boję się że znowu zrobi mi się źle. Chciałabym tesz się umówić do psychologa ale wiem ze nie dam rady wysiedzieć i czekać. Nie wiem co robić z znajomymi tesz się jusz długo nie spotykam z powodu mojego złego samopoczucia.

Wygląda to na zaburzenie lęku panicznego. W takim wypadku najlepsza jest psychoterapia Poznawczo-behawioralna. Na początek być może będzie lepsza terapia prowadzona np poprzez Skype, gdzie bez kolejek, we własnym domu pracuje Pani z terapeuta poprzez komputer. Pozdrawiam