Dlaczego mam zawroty głowy podczas wstawania nocą?

Od jakiegoś czasu, gdy wstaję w nocy mam straszne zawroty głowy. Synek czasem się budzi a gdy do niego idę tak kręci mi się w głowie, że nie mogę iść w linii prostej, czuję się jak na karuzeli, nie mogę utrzymać równowagi. Nie wiem czy wynika to ze zmęczenia, czy powinnam się martwić. Kiedyś tak nie miałam. Gdy wstaję rano zazwyczaj jest ok.

Może zawroty są wynikiem zaburzeń krążenia, spadków ciśnienia? anemii? niedoborów pokarmowych? Ważna pełna konsultacja , rozmowa z lekarzem rodzinnym, z ginekologiem, endokrynologiem. Jak kręgosłup, jaki tryb życia; waga, sprawność ogólna, jaki nastrój i sen ?? Ważny wywiad, analiza dotychczasowego leczenia, wyników wykonanych badań laboratoryjnych i dobra pełna konsultacja. Optymalne dobranie skutecznego leczenia .
Wskazane badania labor: Morfol, żelazo, ferrytyna, witamina B12 OB,CRP, TSH, kręgosłup. Pozdrawiam i zapraszam