Dlaczego mam zawroty głowy rok po zapaleniu błędnika?

Witam. Rok temu przeszłam zapalenie błędnika,. Minęło tyle czasu, a zawroty głowy nadal się zdarzają, czuję się często zmęczona, bolą mnie często nogi, czuję czasami drętwienie ręki i nogi. Sugerowano też, ze to moze być SM, ale miałam robiony rezonans w sierpniu 2016r. Czy objawy są normalne po tej chorobie?

Zapalenie błędnika zawsze przebiega z nudnościami i wymiotami i często z oczopląsem. Jeżeli tego nie było to nie było zapalenie błędnika. Bóle nogi oraz drętwienie nogi i ręki nie ma nic wspólnego z chorobą błędnika. Błędnik to przecież ucho wewnętrzne! Nie jesteś dobrze diagnozowana. Należy zrobić rezonans magnetyczny całego kręgosłupa w kierunku SM. Zbadaj też krew w kierunku Boreliozy i Toksoplazmozy.