Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Zapalenie błędnika zawsze przebiega z nudnościami i wymiotami i często z oczopląsem. Jeżeli tego nie było to nie było zapalenie błędnika. Bóle nogi oraz drętwienie nogi i ręki nie ma nic wspólnego z chorobą błędnika. Błędnik to przecież ucho wewnętrzne! Nie jesteś dobrze diagnozowana. Należy zrobić rezonans magnetyczny całego kręgosłupa w kierunku SM. Zbadaj też krew w kierunku Boreliozy i Toksoplazmozy.

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.
  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Neurologia

Zawroty głowy - przyczyny, objawy, diagnostyka, leczenie

Zawroty głowy - przyczyny, objawy, diagnostyka, leczenie

Zawroty głowy należą do często zgłaszanych dolegliwości i są powodem około 5% wizyt u lekarzy różnych specjalności. Odsetek chorych zwiększa się z wiekiem i powyżej 65 roku życia wynosi około 50%. Definicja zawrotów głowy mówi, iż jest to złudzenie ruchu...