Dlaczego mam zmiany skórne pod kolanami?

Witam, Od dwóch lat mam problem ze zmianami skórnymi ale tylko i wyłącznie pod kolanami. Od razu sączy się krew jak raz drapne lub po prostu wstanę. Bardzo mnie swędzi. Zmiany wyglądają jak poparzenia. Odrzucone zostały problemy grzybiczne, nikt nie potrafi zdiagnozować lub wskazać mi badań, które powinnam zrobić. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.