Dlaczego mam zmieniony lek na wypisie ze szpitala?

Tydzień temu miałam septoplastykę. Po zabiegu dostawałam po 2/3 tabletki ketonalu dziennie, natomiast właśnie zauważyłam, że na wypisie ze szpitala w rubryce 'zastosowane leczenie' mam wpisane 'Paracetamol' i nic więcej. Czy powinnam coś z tym zrobić i czy w ogóle lekarz mógł tak skłamać na wypisie?

Lek. Paweł Szadkowski

Najprawdopodobniej był to błąd, a nie zaplanowane kłamstwo. Nie ma to żadnego znaczenia dla Pani zdrowia. Jeśli Panią to martwi, może Pani pójść do szpitala do lekarza wypisującego i zapytać o ten błąd.