Dlaczego mam żółte podeszwy stóp?

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu borykam się ze wstydliwym problemem. Podeszwy stóp są koloru żółtego, budzą również obuwie. Czego może być to oznaką? Do jakiego lekarza ewentualnie powinnam się skierować? Czy wykonywać uprzednio jakieś badania laboratoryjne?
Mgr Ewa Dyjecińska Podologia

Z oznak jakie Pani opisuje ciężko mi odpowiedzieć na dane pytanie. Przypuszczam, że problem związany jest z nadmiernym rogowaceniem naskórka. Złuszczanie powoduje pozostawienie żółtego koloru. Do tego może być jakaś infekcja. Po opisie mogę tylko przypuszczać. Dlatego najlepiej aby Pani udała się do podologa, który obejrzy stopy i zadecyduje o dalszym postępowaniu.